palissander gefineerd Louis XIV commode met gecontourneerd blad, in het orgelgebogen front 4 laden ingelegd met satijnhouten bies en met gegraveerde bronzen slotplaten, rustend op verhoogde voet verbonden door meanderrand versierd met beesten koppen, circa 1720, h. 86, br. 81, d. 57 € 2.200 openingsbod