Paar Mid-century Savonarola Dante Scherenstühle Eisen, Messing und Leder, Italien, um 1940-50, klappbarer Scherenstand aus vergoldetem, geschmiedetem Eisen, cognacbraune Ledergurte, knopfförmige Messing-Abschlüsse, H ca. 85cm, B65cm, T 45cm, Patina (Leder leicht fleckig)