olim a Chr. Reineccio edita et ad optimoruni codicum et editionum fidem recensita et expressa... cum variis lectionibus a Kennicotto et J. B. de Rossi collatorum ed. D.J.C.Doederlein. 3 Tle. in 1 Bd. Lpz., Breitkopf 1793. Ldr. d. Zt. mit blindgepr. Fileten. (Tls. berieb. u. best., Gelenke tls. eingerissen). Darlow/M. 5163. - Etw. gebräunt tls. stockfl. Vors. mit Randabschnitt u. hs. Eintrag.