Auktionsarchiv: Los-Nr. 527

Olieverf schilderij op doek, schipbreukelingen. onbekend 20e eeuw.

Auction 29.10.2019
29.10.2019 - 30.10.2019
Schätzpreis
40 € - 60 €
ca. 44 $ - 66 $
Zuschlagspreis:
20 €
ca. 22 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 527

Auction 29.10.2019
29.10.2019 - 30.10.2019
Schätzpreis
40 € - 60 €
ca. 44 $ - 66 $
Zuschlagspreis:
20 €
ca. 22 $

Olieverf schilderij op doek, schipbreukelingen. onbekend 20e eeuw. Schipbreukelingen met een op de klippen gelopen schip in zwaar weer. Onduidelijk gesigneerd. Conditie Redelijke conditie, Lijst en schilderij zijn beschadigd. Afmetingen 82 x 51,5 cm. Curiosa

Auktionsarchiv: Los-Nr. 527
29.10.2019 - 30.10.2019
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Niederlande
+31 (0)6 36164867

Auktionsarchiv: Los-Nr. 527
29.10.2019 - 30.10.2019
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Niederlande
+31 (0)6 36164867