Olieverf schilderij op doek, schipbreukelingen. onbekend 20e eeuw. Schipbreukelingen met een op de klippen gelopen schip in zwaar weer. Onduidelijk gesigneerd. Conditie Redelijke conditie, Lijst en schilderij zijn beschadigd. Afmetingen 82 x 51,5 cm. Curiosa