Olieverf op doek, schilderij: "Broek op Waterland", gesigneerd J. Kelderman (1914-1990), 20e eeuw. Conditie Goede conditie, lijst is beschadigd, los van schilderij. Afmetingen 48,5 x 38,5 cm. Kunst