1731, Brenner, Elias - Thesaurus Nummorum Sueo-Gothicorum, Studio Indefesso, Eliæ Brenneri, L. annorum spatio collectus, secundum seriem temporum dispositus, atqve e tenebris cum commentatione in apricum prolatus. Accessit ejusdem auctoris libellus de nummophylaciis Sveciæ: de scriptoribus rei nummariæ svethicæ: atque de Thesauris, seu variis vetustorum nummorum cumulis, passim per sveoniam fortuito casu repertis., Holmiæ, Typis Joh.Laur. Horrn, Reg. Antiq. Arch. Typogr. Anno MDCCXXXI., mit vielen Kupfertafeln und Textkupfern, Einband mit Kratzern, fleckig, Ecken leicht bestoßen, Bibliotheken-Stempel rückseitig auf dem Titel, ansonsten sehr schöne Erhaltung