New Year's wish - Ghent - Louvain] - 2 nieuwjaarswensen , begin 19de eeuw. Eénbladdrukken op handgeschept papier, versierd met houtsneden, 33,5 x 20 cm en 39,5 x 28 cm. Enkele roestvlekken op onderrand, verso stoffig. Namen op verso.
Eén van "het corps der vrye wyn-draegers en vaetjens-voerders ", Gent, 1809. Met houtsnede de wijndragers voorstellende. Centraal 28-regelig vers opgedragen aan de "heeren liefhebbers van het Druyve-zap". - Eén van de " torenwachter der stad Loven aen al haere inwooners", Leuven, J. Franckx, 1811. Met houtsnede met gezicht op stadhuis en Sint-Pieterskerk en daaronder een 40-regelig vers in het Nederlands en een 46-regelig vers in het Frans.