Nakamure, 1883. Hc in halflinnen. Voorzijde lithografie met afbeelding Mount Fuji en een stoomtrein. Inhoud 10 gekleurde kaarten van Japan en 10 zwart-witplattegronden van belangrijke steden in Japan. Wat sleets aan rug en randen, verder goed exemplaar.