Natalia Bazowska (b. 1980) Pracownik etatowy, 2008 r. akryl/płótno, 50 x 40 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'Natalia Bażowska '08 | Pracownik etatowy' Studentka Wydziału Malarstwa ASP w Katowicach. W 2006 r. rozpoczęła studia doktoranckie: SUM, Katedra i Klinika Psychiatrii Katowice-Ochojec, badania dotyczące przekazów wizualnych. W latach 1999-2005 studiowała na Śląskim Uniwersytecie Medycznym (SUM). Sztuka jest dla niej związkami z ludźmi i otaczającą rzeczywistością. W swoich pracach nadaje rzeczywistości nowe znaczenie i funkcje. Skupia się na różnych formach dialogu zarówno w formie słów, gestu czy też relacji międzyludzkich.