Auktionsarchiv: Los-Nr. 25

Natalia Bazowska (b. 1980)

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
950 PLN
ca. 300 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 25

Natalia Bazowska (b. 1980)

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
950 PLN
ca. 300 $

Natalia Bazowska (b. 1980) Wschód, 2012 r. olej, akryl/płótno, 60 x 90 cm na odwrociu opisany: 'Wschód. N. Bażowska' Stypendystka Ministra Kultury w 2012 r. Absolwentka Wydziału Malarstwa Katowickiej ASP (dyplom z wyróżnieniem, obrona w formie wystawy w CSW Kronika w Bytomiu). W latach 2006-2010 prowadziła badania nad przekazami wizualnymi na Śląskim Uniwersytecie Medycznym (obroniła pracę doktorską w grudniu 2010). W 2012 r. uczestniczyła w TAKK! (Akcja Kulturalna Katowice, w ramach Polskiej Prezydencji w Unii Europejskiej). Brała udział w międzynarodowym projekcie „Grenzgänger” (Marke.6 (Neuen Museum), Weimar. Wystawiała swoje prace m.in. w CSW Kronika w Bytomiu („Rodzisko” realizowane dzięki stypendium Marszałka Województwa Śląskiego , „Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie?), BWA Katowice („Replikantki”), Galeria Nova w Krakowie („Wilk bardzo zły”) oraz w Rondzie Sztuki w Katowicach („Pokój do rozmawiania ze zwierzętami”). Sama o swoich działaniach mówi: poprzez tworzenie sztuki komunikuję się ze światem zewnętrznym. Traktuję jako największe źródło inspiracji otaczającą mnie rzeczywistość, przekładam emocje i relacje na mój własny artystyczny język. Staram się bawić i pracować z ludzką podświadomością poprzez rekonstruowanie najskrytszych wartości i reguł którymi się kierujemy w życiu. Praca wchodzi w skład cyklu malarskiego „Szkice z Podróży”. na odwrociu opisany: 'Wschód. N. Bażowska' Stypendystka Ministra Kultury w 2012 r. Absolwentka Wydziału Malarstwa Katowickiej ASP (dyplom z wyróżnieniem, obrona w formie wystawy w CSW Kronika w Bytomiu). W latach 2006-2010 prowadziła badania nad przekazami wizualnymi na Śląskim Uniwersytecie Medycznym (obroniła pracę doktorską w grudniu 2010). W 2012 r. uczestniczyła w TAKK! (Akcja Kulturalna Katowice, w ramach Polskiej Prezydencji w Unii Europejskiej). Brała udział w międzynarodowym projekcie „Grenzgänger” (Marke.6 (Neuen Museum), Weimar. Wystawiała swoje prace m.in. w CSW Kronika w Bytomiu („Rodzisko” realizowane dzięki stypendium Marszałka Województwa Śląskiego , „Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie?), BWA Katowice („Replikantki”), Galeria Nova w Krakowie („Wilk bardzo zły”) oraz w Rondzie Sztuki w Katowicach („Pokój do rozmawiania ze zwierzętami”). Sama o swoich działaniach mówi: poprzez tworzenie sztuki komunikuję się ze światem zewnętrznym. Traktuję jako największe źródło inspiracji otaczającą mnie rzeczywistość, przekładam emocje i relacje na mój własny artystyczny język. Staram się bawić i pracować z ludzką podświadomością poprzez rekonstruowanie najskrytszych wartości i reguł którymi się kierujemy w życiu. Praca wchodzi w skład cyklu malarskiego „Szkice z Podróży”.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 25
06.10.2012
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

Auktionsarchiv: Los-Nr. 25
06.10.2012
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600