Monika Marchewka (b. 1988) Bez tytułu, 2013 r. olej/płótno, 100 x 100 cm na odwrociu opisany: 'Marchewka 2013' Studentka V roku ASP w Krakowie. 2010 – wystawa zbiorowa projektu Paint the Weiss, Kraków. 2010 – wystawa zbiorowa pracowni prof. Adama Wsiołkowskiego, Zakopane.