Leírás:Molnár C. Pál Battonya, 1894 - Budapest, 1981 Madonna (Anyaság), 1932 Olaj, vászon 55 × 45 cm Jelezve balra lent: MCP 1932 Kiállítva: Gróf Klebelsberg Kuno Emlékkiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1933. február-március (kat. VI./13. Madonna)