Auktionspreisarchiv

Auktion: 5th Young Art Auction, 28 October 2010, 19:00
wurde versteigert am: 28. Oktober 2010
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Michal Szuszkiewicz (b. 1983)

Archiv
Aufrufpreis: n. a.
Zuschlagspreis:  1.100 PLN
ca. 387 $
Los-Nr. 98, Aufrufe: 2

Michal Szuszkiewicz (b. 1983) Bez tytułu (Monika), 2009 r. olej/płótno, 24 x 30 cm sygnowany i opisany na odwrociu W 2007 obronił dyplom malarski pod kierunkiem prof. J. Modzelewskiego, aneks z litografii w pracowni prof. W. Winieckiego oraz pracę teoretyczną u prof. J. Niecikowskiego. Każda z części dyplomu nosiła tytuł "Portret artysty jako młodego psa". W roku 2008/2009 wraz z przyjaciółmi współtworzył dział „Piękne sny o wspólnej sprawie” w czasopiśmie artystycznym Artluk. Finalista konkursu "Showdown" rozgrywanego na stronie Saatchi Gallery. Finalista IX edycji konkursu im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. W 2009 wystawa indywidualna w Wizytującej Galerii w Warszawie.

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Desa Unicum
Titel: 5th Young Art Auction, 28 October 2010, 19:00
Auktionsdatum: 28.10.2010
Adresse: Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
[email protected] · +48 (0)22 1636600