Michal Szuszkiewicz (b. 1983) "Brudny pies", 2014 r. olej/płótno, 54 x 73 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ SZUSZKIEWICZ | ''BRUDNY PIES'' | OLEJ NA PŁÓTNIE | 54 x 73 cm | 2014' W roku 2007 obronił dyplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie pod kierunkiem prof. J. Modzelewskiego. Stypendysta programu Sokrates Erazmus na Universidad di Castilla la Mancha w Cuence w Hiszpanii.(2005). Finalista IX edycji konkursu im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu(2009). Finalista VII edycji konkursu Rybie Oko w Bałtyckiej Galerii Sztuki (2013). Finalista konkursu "Showdown VII" rozgrywanego na stronie Saatchi Online(2008). Laureat Programu Stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Młoda Polska” (2011). Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2014). Współtwórca interdyscyplinarnych projektów takich jak „Fontainebleau” (CSW Zamek Ujazdowski, 2009), „Legenda” (Galeria Studio, 2012), „Nowe Ziemie” (Museum Junge Kunst, Frankfurt nad Odrą, 2015). estymacja: 6 000 - 8 000