Michal Chudzicki (b. 1983) Brzegi mojej wyspy, 2012 r. olej/płótno, 65 x 50 cm na odwrociu opisany W 2004 roku ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernardo Morando w Zamościu. W latach 2006 - 2011 studiował na Wydziale Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom w pracowni Prof. Leszka Misiaka. Wystawy indywidualne: 2010 - "Okno" Galeria Art Agenda Nova, Kraków, 2011 - "Trudno to wyjaśnić" Galeria Art Agenda Nova, Warszawa. Wystawy grupowe: 2008 - „Mistrz i uczniowie” Muzeum w Tarnowskich Górach, Muzeum Częstochowskie, 2009 - ,,Poemat o mieście Lublinie’’ Galeria STOP!, Lublin, 2011 - In Dunkeln Wäldern, HangArt -7, Salzburg, 2011 - ,,Tribute to Fangor'', projekt ArtBazaar, BWA Warszawa.