Farb-Tagebuch-Reaktion, A-3, 1978. C-Print sous plexiglas. Signé, daté en bas à droite. C-Print onder plexiglas. Gesigneerd, gedateerd rechtsonder. 18,8 x 20 cm Provenance / Herkomst: Collection privée, Berlin.