Auktionspreisarchiv

Auktion: Najaarsveiling 7 & 8 oktober 2016
wurde versteigert am: 7. Oktober 2016
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Met teksten van F. Timmermans, le Roy, K. Vertommen, P. van Ostaijen enz en houtsneden (en lino's) van Joris Minne (4) en A. Herkenrath (7)

Archiv
Schätzpreis: 70 € - 90 €
ca. 77 $ - 99 $
Zuschlagspreis:  100 €
ca. 110 $
Los-Nr. 738, Aufrufe: 4

MODELBOEK DRUKLETTERS en ILLUSTRATIES
In-4°, met 11 bl. met tekst (soms met vignetten) en 11 houtsneden en lino's. Halve maroquinband met goud versierd door Peeters (?). Bijgevoegd: CUWAERT, Floris - 'De drij vagebonden'. Antwerpen, 1948. Gr. in-8°, met prenten van E. TIJTGAT. Genum. exemplaar

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Auctions Van de Wiele
Titel: Najaarsveiling 7 & 8 oktober 2016
Auktionsdatum: 07.10.2016
Adresse: Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
[email protected] · +32 (0)50 490769 · +32 (0)50 346457