Auktionsarchiv: Los-Nr. 1609

Met originele etsen van Renoir en anderen] L. Roger Milès. Art et Nature.

Auction 06.12.2017
06.12.2017
Schätzpreis
1.900 €
ca. 2.243 $
Zuschlagspreis:
1.900 €
ca. 2.243 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1609

Auction 06.12.2017
06.12.2017
Schätzpreis
1.900 €
ca. 2.243 $
Zuschlagspreis:
1.900 €
ca. 2.243 $

Études brèves sur quelques artistes d'hier et d'aujourd'hui. Avec 35 Eaux-Fortes, Héliogravures et Lithographies originales. Parijs, gedrukt door l'Imprimerie G. Petit en l'Imprimerie Chaix (de litho's) voor G. Boudet/ Ch. Tallandier, 1897, gedrukt in 525 genummerde exemplaren (dit is nummer 357, één van 500 exemplaren op Marais), XIII,(1),113,(9) p., met 35 platen in diverse technieken (17 voor "Hier" en 18 voor "Aujourd'hui") w.o. ORIGINELE ETSEN van RENOIR, CAMILLE PISSARRO (droge naaldets), BESNARD, CAZIN, RENOUARD en ROLL, tevens met ORIGINELE LITHO'S door SISLEY, BOUDIN, FORAIN, LEBOURG, PUVIS DE CHAVANNES en RAFAËLLI, contemporain halfleer met goudgeletterde, geribde rug, folio. Het oorspronkelijke, gelithografeerde omslag van Georges Callot is niet bewaard gebleven; buitenhoeken, top van de rug en leer over scharnieren sleets (leer is wat droog). De kwaliteit van de afdrukken wil nog weleens verschillen, in ons exemplaar zijn de platen goed ingeïnkt.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1609
06.12.2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1609
06.12.2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138