Wandeling te Bazoche, 1968 Huile sur toile. Signée et datée en bas à gauche. Contresignée, datée et titrée au dos. Olieverf op doek. Links onderaan gesigneerd en gedateerd. Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld. 50 x 60 cm