Auktionsarchiv: Los-Nr. 1748

[Matisse e.a.] Albert Skira. Vingt ans d'activité

Auction 01.07.2020
01.07.2020
Schätzpreis
70 € - 120 €
ca. 78 $ - 134 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1748

Auction 01.07.2020
01.07.2020
Schätzpreis
70 € - 120 €
ca. 78 $ - 134 $
Zuschlagspreis:

Editions Albert Skira, 1948. 1e druk, een van 1500 ex. op Lafuma. Omslag door Henri Matisse Rugeinden omslag iets ingescheurd, verder goed. Met los ingelegde uitnodiging met hetzelfde ontwerp als het omslag, met de hand gericht aan E.L.T. Mesens en A.P. Sainsbury* + Calder's Universe. Jean Lipman. Philadelphia, Running Press, 1989. 351 p. Gebonden met stofomslag. S.o. met scheurtje op rug en iets verkleurd, verder goed + Les Prévert de Prévert. Collages. Parijs, Bibliothèque Nationale, 1982. Gebrocheerd, 123 p. - en 4 andere. *Edouard Léon Théodore Mesens (1903-1971) was een Belgisch kunstenaar en schrijver verbonden aan de Belgische surrealistische beweging. (totaal 7)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1748
01.07.2020
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1748
01.07.2020
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138