Martin Wickström
1957-?
Signerad Martin Wickström och daterad 1994 a tergo. Olja på MDF, plastskål, foto, plexiglas och belysning, 42 x 51 cm.
"Mobile Home II".
Signed Martin Mickström and dated 1994 verso. Oil on MDF, plastic, photography, plexi glass, and lamp, 34 x 51 cm. cm.
Martin Wickström
1957-?
"Mobile Home II".