Martin Wickström
1957-?
Signerad Martin Wickström och daterad 1994 a tergo. Olja på MDF, plastskål, foto, plexiglas och belysning, 32 x 52 cm.
"Mobile Home IV".
Signed martin Wickström and dated 1994 verso. Oil on MDF, plastic, photography, plexi glass, and lamp, 32 x 52 cm.
Martin Wickström
1957-?
"Mobile Home IV".