Martin Peikert (1901-1975)
LES DIABLERETS
Martin Peikert (1901-1975) LES DIABLERETS lithograph in colours, printed by Klausfelder S.A., Vevey, condition B+; backed on linen 39½ x 26in. (100 x 66cm.)
Martin Peikert (1901-1975)
LES DIABLERETS