Marcin Zaborski (b. 1988) Marcin, 2013 r. olej/płótno, 110 x 95 cm (w świetle oprawy) na odwrociu opisany: 'Marcin Zaborski | 2013 Toruń | ''MARCIN''' Student na Wydziale Malarstwa UMK w Toruniu. Laureat nagrody im. Stanisława Borysowskiego za najlepsze malarstwo w roku akademickim 2011-2012. II miejsce w konkursie dla Młodych Artystów „UTOUCHABLE” zorganizowanym przez portal gallerystore.pl w ramach Mediations Biennale 2012.