Marc Chagall (1887-1985)

Archiv
Schätzpreis: 200 € - 400 €
ca. 237 $ - 475 $
Zuschlagspreis:  n. a.
Los-Nr. 5168, Aufrufe: 3

Twee litho's twee litho's, ongesign., 34 x 25 cm. [1]

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: De Zwaan
Titel: Algemene Kunst- en Antiekveiling: 14 – 26 april 2021
Auktionsdatum: 14.04.2021 - 26.04.2021
Adresse: De Zwaan
Keizersgracht 474
(bij de Leidsestraat)
1017 EG Amsterdam
Niederlande
[email protected] · +31 (0)20 6220447 · +31 (0)20 638 45 76