Facile, Poèmes de Paul Eluard Photographies de Man Ray Editions GLM, 1935. In-8 en feuilles sous couvertures rempliées. E.O. un des 2OO exemplaires H.C. celui-ci le CIII. E.A.S. de Paul Eluard signé également par Man Ray, sur la page de faux-titre. (Nom du dédicataire proprement enlevé) Quelques petites pliures sur le premier plat. Les envois d’époque des deux artistes sont excessivement rares. Facile, Gedichten door Paul Eluard Foto's door Man Ray. GLM edities, 1935. In-8 bladen onder ingevouwen omslag. Originele editie, één van de 200 exemplaren buiten handel. Deze is de CIII. Gesigneerde toewijding in autograaf van Paul Eluard ook gesigneerd door Man Ray, op de franse titelpagina (de naam van de toewijding is verwijderd). Enkele kleine vouwen op het voorplat. Toewijdingen van die tijd van de twee kunstenaars zijn buitengewoon zeldzaam.