mahonie Willem III bonheur, de gebogen kap bekroond met gestoken kuif, waaronder een spiegeldeur en daaronder in het gebogen front 2 deuren met medaillonpanelen, 2e helft 19e eeuw, h. 226 br. 114 d. 53