Auktionspreisarchiv

Auktion: Auktion 13.01.2012
wurde versteigert am: 13. Januar 2012
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Mahonie kastje met schuif

Archiv
Limitpreis: 0 €
Zuschlagspreis:  340 €
ca. 438 $
Los-Nr. 4103, Aufrufe: 27

Hollands Empire penantkast met opklapbaar buffet ca. 1830. Volle mahoniehouten zuilen, vergulde capitellen en staand op taps toelopende poten (leeuwepoten). Lichte fineerschade. Het meubel is in goede originele ongerestaureerde staat 94x93x47cm. Cond.: G

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Twents Vellinghuis
Titel: Auktion 13.01.2012
Auktionsdatum: 13.01.2012 - 17.01.2012
Adresse: Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
[email protected] · +31 (0)53 4351488