Auktionsarchiv: Los-Nr. 4103

Mahonie kastje met schuif

Auktion 13.01.2012
13.01.2012 - 17.01.2012
Limitpreis
0 €
Zuschlagspreis:
340 €
ca. 438 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 4103

Mahonie kastje met schuif

Auktion 13.01.2012
13.01.2012 - 17.01.2012
Limitpreis
0 €
Zuschlagspreis:
340 €
ca. 438 $

Hollands Empire penantkast met opklapbaar buffet ca. 1830. Volle mahoniehouten zuilen, vergulde capitellen en staand op taps toelopende poten (leeuwepoten). Lichte fineerschade. Het meubel is in goede originele ongerestaureerde staat 94x93x47cm. Cond.: G

Auktionsarchiv: Los-Nr. 4103
13.01.2012 - 17.01.2012
Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
info@twentsvellinghuis.nl
+31 (0)53 4351488

Auktionsarchiv: Los-Nr. 4103
13.01.2012 - 17.01.2012
Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
info@twentsvellinghuis.nl
+31 (0)53 4351488