Hollands Empire penantkast met opklapbaar buffet ca. 1830. Volle mahoniehouten zuilen, vergulde capitellen en staand op taps toelopende poten (leeuwepoten). Lichte fineerschade. Het meubel is in goede originele ongerestaureerde staat 94x93x47cm. Cond.: G