Auktionsarchiv: Los-Nr. 6512

Mahonie- en fijnhouten secretaire en armoire, Louis XVI

Algemene Kunst- en Antiekveiling
22.03.2016 - 05.04.2016
Schätzpreis
2.500 € - 3.500 €
ca. 2.774 $ - 3.884 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 6512

22.03.2016 - 05.04.2016
Schätzpreis
2.500 € - 3.500 €
ca. 2.774 $ - 3.884 $
Zuschlagspreis:

Mahonie- en fijnhouten secretaire en armoire, Louis XVI, met rechte kap en tandlijst waaronder twee jalouziedeuren en drie laden waarvan de middelste een schrijflade. De onderkast met twee deuren. Op taps toelopende poten. Het geheel versierd met bieswerk en marqueterie van strikwerk. De overhoekse stijlen met gecanneleerde halve kolommen en verguld messing beslag (restauraties) [1] br. 110, h. 168 en d. 58 cm. Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. Zie highlights pagina

Auktionsarchiv: Los-Nr. 6512
22.03.2016 - 05.04.2016
De Zwaan
Keizersgracht 474
(bij de Leidsestraat)
1017 EG Amsterdam
Niederlande
info@dezwaan.nl
+31 (0)20 6220447
+31 (0)20 638 45 76

Auktionsarchiv: Los-Nr. 6512
22.03.2016 - 05.04.2016
De Zwaan
Keizersgracht 474
(bij de Leidsestraat)
1017 EG Amsterdam
Niederlande
info@dezwaan.nl
+31 (0)20 6220447
+31 (0)20 638 45 76