Mahonie- en fijnhouten secretaire en armoire, Louis XVI, met rechte kap en tandlijst waaronder twee jalouziedeuren en drie laden waarvan de middelste een schrijflade. De onderkast met twee deuren. Op taps toelopende poten. Het geheel versierd met bieswerk en marqueterie van strikwerk. De overhoekse stijlen met gecanneleerde halve kolommen en verguld messing beslag (restauraties) [1] br. 110, h. 168 en d. 58 cm. Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. Zie highlights pagina