Auktionspreisarchiv

Auktion: Auktion 01.07.2011
wurde versteigert am: 1. Juli 2011
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Mahonie Empire secretaire

Archiv
Limitpreis: 0 €
Zuschlagspreis:  700 €
ca. 998 $
Los-Nr. 3135, Aufrufe: 27

Bijzondere 19e eeuwse empire cilinder secretaire Holland met zuilen en messing ornamentuur ca. 1820. Binnenwerk met band ingelegd. In ongerestaureerde staat 140x110x54cm. Cond.: R

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Twents Vellinghuis
Titel: Auktion 01.07.2011
Auktionsdatum: 01.07.2011 - 04.07.2011
Adresse: Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
[email protected] · +31 (0)53 4351488