Mahoniehouten Empire kabinet met volle zuilen, messing kapitellen, panelen op de deuren, naar voren komend met messing omrand. Circa 1820. Onderstuk met drie lades met origineel beslag. Geheel staand op klauwpoten, deels verguld. Separaat hekjes voor boven op. Kast verkeerd in een goede ongerestaureerde staat. Zijkanten iets krimpnaad. Afmeting met hekjes: 233 x 170 x 62 cm. Afmeting zonder hekjes: 211 x 170 x 62 cm. In goede staat.