Magdalena Cybulska (b. 1977) XV, z cyklu "Święte obrazki", 2012 r. olej/płótno, 40 x 50 cm sygnowany i datowany p.d.: 'ceba 12' na odwrociu opisany na blejtramie: 'ŚWIĘTE OBRAZKI XV' WYSTAWIANY: - "Święte obrazki", wystawa indywidualna, Galeria Fibak, Warszawa, 22 listopada - 13 grudnia 2012 LITERATURA: - Święte obrazki, katalog wystawy indywidualnej, Galeria Fibak, Warszawa 2012 Absolwentka Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem uzyskała w 2007 na Wydziale Grafiki Warsztatowej w pracowni litografii pod kierunkiem prof. Janusza J. Cywickiego i aneks u prof. Barbary Szubińskiej. Obecnie jest asystentką na Wydziale Grafiki Warsztatowej EAS. Wybrane wystawy zbiorowe: ‘Cytadela Grafiki’, Galeria Ateneum Młodych, Warszawa; Galeria Wieża, Warszawa; Samsung Art. Master, pokonkursowa aukcja charytatywna, CSW, Warszawa; ‘Przestrzenie graficzne’ - Galeria Art. Bem, Warszawa; ‘Malinowy Chruśniak’ - Muzeum Zamojskie, Zamość; ‘Ars Longa’ - Galeria Tamka, Warszawa; ‘Jelenie na rykowisku’, Pracownia Wschodnia, Warszawa. estymacja: 1 500 - 2 500