Maga Korbel (b. 1974) Alone olej/płótno, 65 x 92 cm w l.g. napis: 'ALONE' Jest absolwentką ASP w Krakowie. Obroniła dyplom w 2000 w pracowni prof. Stanisława Wejmana cyklem akwafort, pt. „Maski" z ocenę celującą. W trakcie studiów brała udział w trzymiesięcznym stypendium naukowym w Kent Institute of Art and Design w Maidstone w Anglii. Miała szereg wystaw indywidualnych i zbiorowych w Polsce, Irlandii, Niemczech, Holandii i Wilnie. Zajmuje się głównie malarstwem olejnym, akwafortą i ilustracją książkową. Ale także projektuje i szyje koszulki. Obecnie mieszka w Warszawie. Dużo podróżuje, jest buddystką, ćwiczy jogę i medytuje.