(Maes) F.V. Toussaint van Boelaere, De Peruviaanse Reis. Met een portret van den schrijver en illustraties door Karel Maes Antwerpen, De Sikkel, 1925. In-8°. 61 gen.pp. Een van de 350 op de pers gen. ex. op Van Gelder, nr. 232. Ingenaaid onder orig. omslag. Bevuild. Bijgevoegd van dezelfde: Landelijk Minnespel. Halle, Toussaint Crick, 1910. In-12°. 115 gen.pp. Een van de 71 ongen. ex. op Hollands. Met handgeschreven opdracht. Ingenaaid onder orig. omslag. En: De Zilveren Vruchtenschaal. Bussum, Van Dishoeck, 1924. Orig. omslag.