Objektsbeskrivning MADELEINE PYK född 1934 Den vackra gränden, Rue St Joseph Signerad M Pyk. Olja på duk, 68 x 49 cm PROVENIENS Bukowskis, Moderna, vårauktion 1998, katalognr 65