Auktionsarchiv: Los-Nr. 914

[Maastricht en omgeving] Lot met kaarten en prenten 18e en 19e eeuw

Auction 03.12.2019
03.12.2019
Schätzpreis
60 € - 90 €
ca. 66 $ - 99 $
Zuschlagspreis:
100 €
ca. 110 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 914

Auction 03.12.2019
03.12.2019
Schätzpreis
60 € - 90 €
ca. 66 $ - 99 $
Zuschlagspreis:
100 €
ca. 110 $

(1) Nieuwe en naauwkeurige kaart van de drie landen van Overmaaze. Valkenburg. Daalhem en 's Hertogenrade. Amsterdam, Isaak Tirion, 1739. (2) Maestricht, aanzichtje, 10,5 x 15 cm., 18e-eeuws. (3) De Vrijthof te Maastricht, 11 x 13,5 cm, 19e-eeuws. (4) Maastricht. Van den St. Pietersberg gezien. G.G. Lange, staalgravure, 13 x 20 cm., ca. 1860, zwart/wit; en twee Kuiperkaartjes door Suringar van Heer en Eijsden, 1866 en 1867. Alle ingelijst, meest in kleur, verschillende technieken en formaten; in zeer goede staat. (totaal 6)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 914
03.12.2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 914
03.12.2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138