(1) Nieuwe en naauwkeurige kaart van de drie landen van Overmaaze. Valkenburg. Daalhem en 's Hertogenrade. Amsterdam, Isaak Tirion, 1739. (2) Maestricht, aanzichtje, 10,5 x 15 cm., 18e-eeuws. (3) De Vrijthof te Maastricht, 11 x 13,5 cm, 19e-eeuws. (4) Maastricht. Van den St. Pietersberg gezien. G.G. Lange, staalgravure, 13 x 20 cm., ca. 1860, zwart/wit; en twee Kuiperkaartjes door Suringar van Heer en Eijsden, 1866 en 1867. Alle ingelijst, meest in kleur, verschillende technieken en formaten; in zeer goede staat. (totaal 6)