Auktionsarchiv: Los-Nr. 626

Wendingen 1921, nr. 1

Auktion 07.06.2016
07.06.2016
Schätzpreis
110 €
ca. 123 $
Zuschlagspreis:
110 €
ca. 123 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 626

Wendingen 1921, nr. 1

Auktion 07.06.2016
07.06.2016
Schätzpreis
110 €
ca. 123 $
Zuschlagspreis:
110 €
ca. 123 $

Maandschrift voor bouwen en sieren onder redactie van H.Th. Wijdeveld. Luxe gebonden editie nr. 1, 1921. Nummer gewijd aan de glas in lood ramen van R.N. Roland Holst voor de aula van het Lyceum te Amsterdam en de trappen van het postkantoor in Haarlem. Met inleiding door dr. T.W. van Royen en de omslag naar een tekening van Jac. Jongert en foto's van Bernard Eilers. Hierbij drie nummers touwgebonden: Wendingen 1918, septembernummer. Omslagontwerp Jan Sluyters, Wendingen 1921, nr. 3 gewijd aan de Oost-Aziatische kunst met omslaglitho van M. de Klerk, Wendingen 1923, nummer 5 gewijd aan Ex Libris van Nederlandse kunstenaars, omslagontwerp B. Essers. De touwgebonden exemplaren met potlood- en penaantekeningen op omslag en titelblad, 1918, nr. 2 aan randen beschadigd. (totaal 4)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 626
07.06.2016
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 626
07.06.2016
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138