Maurits Cornelis Escher (Leeuwarden, 1898–1972, Hilversum). "Orde en and Chaos II". Lithografie, diameter 270 mm. Gedateerd in de steen, 1955. Monogram MCE rechtsonder. (=Bool 402). In passepartout in lijst. Buitenmaat 51,7 x 51,7 cm.