Lukasz Stoklosa (b. 1986) Erotyk, 2010 r. olej/płótno, 50 x 60 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz Stokłosa | 2010' W 2010 ukończył z wyróznieniem krakowską ASP w pracowni prof. Jacka Waltosia. Zajmuje się malarstwem, tworzeniem obiektów, fotografią. Mieszka i pracuje w Krakowie. W 2007 zajął II miejsce w konkurskie organizowanym przez krakowską ASP pt. "Wobec Wyspiańskiego". Jego prace prezentowane były m.in. w Galerii Zero w Berlinie oraz w Galerii Olimpia w Krakowie. W 2010 wziął udział w głosniej wystawie "Ars Homo Erotica" w Muzeum Narodowym w Warszawie.