Lukasz Stoklosa (b. 1986) Święty Sebastian, 2010 r. olej/płótno, 60 x 40 cm sygnowany i opisany na odwrociu W 2010 ukończył z wyróżnieniem krakowską ASP w pracowni prof. Jacka Waltosia. Zajmuje się malarstwem, tworzeniem obiektów, fotografią. Mieszka i pracuje w Krakowie. W 2007 zajął II miejsce w konkursie organizowanym przez krakowską ASP pt. "Wobec Wyspiańskiego". Jego prace prezentowane były m.in. w Galerii Zero w Berlinie oraz w Galerii Olimpia w Krakowie. W 2010 wziął udział w głośniej wystawie "Ars Homo Erotica" w Muzeum Narodowym w Warszawie.