Lukasz Stoklosa (b. 1986) Erotyk, 2011 r. olej/płótno, 40 x 50 cm na odwrociu opisany: 'Łukasz Stokłosa | 2011 r | 40 x 50 | "Erotyk" ' W 2010 ukończył z wyróżnieniem krakowską ASP w pracowni prof. Jacka Waltosia. Zajmuje się malarstwem, tworzeniem obiektów, fotografią. Mieszka i pracuje w Krakowie. W 2007 zajął II miejsce w konkursie organizowanym przez krakowską ASP pt. "Wobec Wyspiańskiego". Jego prace prezentowane były m.in. w Galerii Zero w Berlinie oraz w Galerii Olimpia w Krakowie. W 2010 wziął udział w głośniej wystawie "Ars Homo Erotica" w Muzeum Narodowym w Warszawie.