Auktionspreisarchiv

Auktion: 12th Young Art Auction, 7 February 2012, 19:00
wurde versteigert am: 7. Februar 2012
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Lukasz Patelczyk (b. 1986)

Archiv
Aufrufpreis: n. a.
Zuschlagspreis:  500 PLN
ca. 158 $
Los-Nr. 40, Aufrufe: 3

Lukasz Patelczyk (b. 1986) Bez tytułu, 2010 r. olej/płótno, 140 x 110 cm na odwrociu sygnowany Zajmuje się malarstwem i video. Obecnie student V roku Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Nagroda specjalna w konkursie Artystyczna Podróż Hestii 2011. Udział w licznych wystawach grupowych, m.in.: “Przesyłka z Polski” Galeria Rio 10 - Burgos – Hiszpania, 2011, “Artystyczna Podróż Hestii” Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, 2011, “Międzynarodowy festiwal sztuki młodych IFYart”: Dom Kultury Polskiej w Wilnie oraz Dom Kultury Polskiej w Ejszyszkach, 2011.

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Desa Unicum
Titel: 12th Young Art Auction, 7 February 2012, 19:00
Auktionsdatum: 07.02.2012
Adresse: Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
[email protected] · +48 (0)22 1636600