Lukasz Patelczyk (b. 1986) Bez tytułu, 2010 r. olej/płótno, 140 x 110 cm na odwrociu sygnowany Zajmuje się malarstwem i video. Obecnie student V roku Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Nagroda specjalna w konkursie Artystyczna Podróż Hestii 2011. Udział w licznych wystawach grupowych, m.in.: “Przesyłka z Polski” Galeria Rio 10 - Burgos – Hiszpania, 2011, “Artystyczna Podróż Hestii” Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, 2011, “Międzynarodowy festiwal sztuki młodych IFYart”: Dom Kultury Polskiej w Wilnie oraz Dom Kultury Polskiej w Ejszyszkach, 2011.