Auktionspreisarchiv

Auktion: Young Art Auction, 12 April 2013, 19:00
wurde versteigert am: 12. April 2013
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Lukasz Patelczyk (b. 1986)

Archiv
Aufrufpreis: n. a.
Zuschlagspreis:  500 PLN
ca. 157 $
Los-Nr. 64, Aufrufe: 2

Lukasz Patelczyk (b. 1986) Leci chmura nad Europę, 2012 r. olej/płótno, 100 x 120 cm na odwrociu opisany: 'Łukasz Patelczyk | "Leci chmura nad Europę" | 2012 r.' W 2012 r. ukończył gdańską ASP na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. T. Miszkin. Laureat konkursu Artystyczna Podróż Hestii, Nagrody Specjalnej miesięcznego stypendium w Walencji. Brał udział w wielu wystawach w Polsce i zagranicą. Zajmuje się malarstwem oraz sztuką wideo.

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Desa Unicum
Titel: Young Art Auction, 12 April 2013, 19:00
Auktionsdatum: 12.04.2013
Adresse: Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
[email protected] · +48 (0)22 1636600