Sans titre, 1999. Lithographie en couleurs. Signée, datée et numérotée 52/65. Edition de 100 + 65 EA. Kleurlitho. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 52/65. Editie van 100 + 65 EA. 115 x 73 cm