Auktionspreisarchiv

Auktion: Auktion 08.01.2016
wurde versteigert am: 8. Januar 2016
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Louis Seize tafeltje

Archiv
Limitpreis: 0 €
Zuschlagspreis:  225 €
ca. 244 $
Los-Nr. 4234, Aufrufe: 10

Empire stijl 19e eeuws tafeltje met afneembaar blad in diverse houtsoorten belijmd met bandintarsia en messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd 52x32x32cm. In uitstekende staat

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Twents Vellinghuis
Titel: Auktion 08.01.2016
Auktionsdatum: 08.01.2016 - 09.01.2016
Adresse: Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
[email protected] · +31 (0)53 4351488