Auktionsarchiv: Los-Nr. 1643

Lot van meer dan 25 zeer diverse kleine publicaties, w.o.: (1) Cybernetic Serendipity.

Auction 04.12.2018
04.12.2018
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 114 $ - 228 $
Zuschlagspreis:
160 €
ca. 182 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1643

Auction 04.12.2018
04.12.2018
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 114 $ - 228 $
Zuschlagspreis:
160 €
ca. 182 $

The computer and the arts. A Studio International special issue edited by Jasia Reichardt. Londen, Studio International, 1968, 2de herziene druk, 104 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk karton, 4to. Stempel v.d. Tenchnische Hogeschool op vrije schutblad; papier over platten iets vlekkig/ bobbelig; (2) Forum. Orgaan van het genootschap Architectura et Amicitia. No. XXIV-2. Tinguely & Co. Redactie Anthon Beeke Tjeerd Deelstra, Swip Stolk e.a. Hilversum, Voorheen C. de Boer N.V., z.d., opgevouwen poster (60 x 93 cm.) fungerend als mapje met daarin tientallen foto's van o.a. L. Bezolla, F. Cianetti, Ed van der Elsken en Ad Petersen, verder tientallen op roze en geel papier gedrukte teksten, reproducties, facsimiles etc.; (3) Nul. Nummer zes jaargang twee. Redactie Dirk Claus e.a. Sint-Niklaas, Paradox-Press, 1963, zonder paginering, oorspronkelijk omslag; (4) Cubische Kalender 1970. Ontwerp Centrum voor Cubische Constructies. Slothouber en Graatsma Architecten. Heerlen, P. Oostwegel N.V., (1969), gedrukt in 500 exemplaren, 6 tweezijdig gezeefdrukte kartonnen kaarten met vouwrandjes om ze rechtop te kunnen zetten, los als uitgegeven in oorspronkelijk dun papieren omslagje, 17,5 x 35 cm. (deels vergeeld in marge, omslagje met kleine scheurtjes; (5) Alberto Szpunberg. Juego Limpio (concrete poetry) Buenos Aires, Nueva Expresion, 1963, illustraties naar Pedro Gaeta, 47,(5) p., oorspronkelijk omslag (met gesigneerde opdracht in pen van de auteur). En met nog ca. 20 diverse andere, w.o. concrete poetry, twee nummers van het tijdschrift Heibel, drie nummers Domburgse cahiers door J.C. van Schagen en Dennis Wheatley presents A second Murder Mystery planned by J.G. Links Who killed Robert Prentice? (zeer leuk zogenaamd dossier van een privé-detective). (totaal 25+)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1643
04.12.2018
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1643
04.12.2018
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138