Londen etc., G. Routledge & Sons etc., 1883, 96 p. (48 éénzijdig bedrukte bladen) met kleurenlithografische illustraties, oorspronkelijk geïllustreerd kartonnen platten met nieuwe linnen rug, oblong folio (platten gebruind/ bekrast en sleets langs randen). (2) Alice in Wonderland. By Lewis Carroll Illustrated by A.L. Bowley. Londen etc., R. Tuck & Sons, z.d. (ca. 1925), met illustraties, oorspronkelijk linnen met opgeplakte illustratie; (3) The hey diddle diddle picture book by Randolph Caldecott Londen/ New York, F. Warne and Co., z.d. (ca. 1900), (96) p. met kleurenlithografische illustraties, oorspronkelijk geïllustreerd kartonnen platten met linnen rug, oblong 4to (platten sterk gebruind). Met eigenaarsnaam van A. Cornelis Veth in pen op het vrije schutblad, de beroemde illustrator en schrijver (1880-1962)). En met nog 5 andere w.o. 3 Picture Books door Caldecott (totaal 8).