Auktionsarchiv: Los-Nr. 33

Lot van 8 geïllustreerde titels, w.o.: (1) Randolph Caldecott's "Graphic" Pictures.

Auction 16.05.2017
16.05.2017
Schätzpreis
120 €
ca. 132 $
Zuschlagspreis:
120 €
ca. 132 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 33

Auction 16.05.2017
16.05.2017
Schätzpreis
120 €
ca. 132 $
Zuschlagspreis:
120 €
ca. 132 $

Londen etc., G. Routledge & Sons etc., 1883, 96 p. (48 éénzijdig bedrukte bladen) met kleurenlithografische illustraties, oorspronkelijk geïllustreerd kartonnen platten met nieuwe linnen rug, oblong folio (platten gebruind/ bekrast en sleets langs randen). (2) Alice in Wonderland. By Lewis Carroll Illustrated by A.L. Bowley. Londen etc., R. Tuck & Sons, z.d. (ca. 1925), met illustraties, oorspronkelijk linnen met opgeplakte illustratie; (3) The hey diddle diddle picture book by Randolph Caldecott Londen/ New York, F. Warne and Co., z.d. (ca. 1900), (96) p. met kleurenlithografische illustraties, oorspronkelijk geïllustreerd kartonnen platten met linnen rug, oblong 4to (platten sterk gebruind). Met eigenaarsnaam van A. Cornelis Veth in pen op het vrije schutblad, de beroemde illustrator en schrijver (1880-1962)). En met nog 5 andere w.o. 3 Picture Books door Caldecott (totaal 8).

Auktionsarchiv: Los-Nr. 33
16.05.2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 33
16.05.2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138