Auktionsarchiv: Los-Nr. 113

Lot van 6 Franstalige 18de-eeuwse werken in 11 banden

Auktion 06.12.2016
06.12.2016
Schätzpreis
70 € - 140 €
ca. 73 $ - 147 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 113

Auktion 06.12.2016
06.12.2016
Schätzpreis
70 € - 140 €
ca. 73 $ - 147 $
Zuschlagspreis:

alle contemporain gebonden en 12mo of 8vo. Bevat: (1) Éraste, ou l'Ami de la Jeunesse; entretiens familiers (...). Nouvelle édition (...). Par M. l'Abbé Fillassier (Parijs/ Luik, F.J. Desoer, 1789, 2 delen in één kartonnen band); (2) Les Chevaliers du Cygne ou La cour de Charlemagne (...). Par. Mme. De Genlis (Hamburg, P.F. Fauche, 1795, 3 delen in uniform verguld halfleer met contrasterende titelschildjes) (bibliotheekstempels en watervlekken); (3) Les petits émigrés, ou Correspondance de quelques enfans. Par Madame de Genlis (Parijs/ Berlijn, 1798, 2 delen in uniform verguld halfleer); (4) Adele et Théodore ou Lettres sur l'éducation (...) (Parijs, Librairies Associés, 1782, 3 delen in uniform gemarmerd leer met geribde en vergulde rug, 12mo)(defecten); (5) Le Magasin des pauvres, artisans, domestiques, et gens de la campagne. Par Madame le Prince de Beaumont (Luik/ Brussel, J.F. Bassompierre/ J. van den Berghen, 1775, 2 delen in één blindgestempelde halfleren band) (defectjes); (6) Traité du vrai merite de l'homme, consideré dans tous les ages & dans tous les conditions: Avec des principes d'education, propre à former les jeunes gens à la vertu. Par Mr. Le Maitre de Claville (Frankfurt, F. Varrentrapp, 1739, 2 delen in één leren band) (voorplat los). (totaal 6 werken in 11 banden)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 113
06.12.2016
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 113
06.12.2016
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138